SKRZYNIE SKB

Historia firmy to ponad 35 letnia tradycja i doświadczenie. Od 1977 roku marka SKB symbolizuje bezkompromisową jakość i niezrównaną trwałość. Na całym świecie uznawana jest za pioniera w zakresie projektowania, budowy i wytwarzania skrzyń transportowych oraz transportowo- ochronnych.
SKB Corporation rozpoczęła swoją działalność, jako producent skrzyń przeznaczonych do transportu i ochrony sprzętu muzycznego. Jednak z czasem produkty tej firmy zdobyły uznanie w branży telekomunikacyjnej, medycznej i lotniczej, co wiązało się z koniecznością podwyższania wymagań w kwestii bezpieczeństwa.

Firma SKB od lat, systematycznie wprowadza na rynek nowe serie (seria 3I, seria 3R, seria 2R), które z powodzeniem wykorzystuje się do transportu i ochrony. Obecnie klienci mają do dyspozycji ponad 55 modeli typu RACK i 170 modeli zakwalifikowanych do kilku serii i dostępnych w szerokiej gamie rozmiarów i różnych konfiguracjach wnętrza.

      

Wszystkie skrzynie SKB są zaprojektowane tak, aby zaoferować najwyższą ochronę dla produktów przewożonych drogą morską, lotniczą i lądową. Wszystkie modele i serie skrzyń są odporne na wstrząsy, niską i wysoką temperaturę, chemikalia i inne niekorzystne czynniki środowiskowe. W uznaniu ich zalet, skrzynie transportowe i transportowo-ochronne SKB znalazły zastosowanie w przemyśle muzycznym, różnych gałęziach przemysłu cywilnego, gałęziach przemysłu obronnego i wojskowego oraz w sektorze sportowym. 

 

Wysoka jakość skrzyń transportowo SKB znalazła swoje odzwierciedlenie w spełnieniu przez nie wymogów wielu certyfikatów:

  •     MIL-C- 4150J;
  •   MIL-STD-648C;
  •   MIL-STD- 810F;
  •   ATA.

Ponadto wszystkie skrzynie transportowe i walizki SKB posiadają gwarancję „ Milion Mil”. SKB gwarantuje, że jeśli uda się w jakiś sposób uszkodzić skrzynię, zostanie ona naprawiona lub wymieniona zostanie jej obudowa.

 

      

CASTELIOR Sp. z o.o.